Jak se vám dieta ​? Potřebuji pomoc při dietě .. ale jak si dietu?

Nejlepší odpověď:

Odpověď od bestestest
jsem začal ples stravu v pondělí … im v současné době umíráMám grapefruitu k snídaniMám hrst vlašských ořechů a rozinek jako dopolední svačinu a pak mám okurky, papriky, celer a jablko omáčka na oběd …když se vrátím domů, mít více rozinky (jsou úžasné)pak i cvičeníPak jsem jíst maso a salátive už hodně líbí 4 libry a jeho teprve pár dní …, mějte na paměti, jsem rozhodnut hledat HOT na ples, takže jsem cvičit opravdu tvrdě a běží 2 míle!!musíte být stanoveny a mají své cíle!hodně štěstí ya

 

Zdravé Ztráta a fitness Hmotnost? 
Chci přijít jako 1-2 kg za týden. Potřebuji dietní plán, a kolikrát jsem měl jít za týden v posilovně? Ale já nechci, aby získat zpět celou váhu, pomozte prosím. A zdravé hubnutí – posilovnu a dieta plánování.

Nejlepší odpověď:

Odpověď John br Ok já nevím, jestli to bude fungovat pro vás, ale myslím, že to záleží na typu vašeho těla:Pro mě, jsem ztratil nadměrné množství váhy s touto dietou (Myslím, že moje maximum bylo 3 kg za týden), ale to se stalo trochu nebezpečné, a hledal jsem trochu podvyživený, atd. Takže já ti povím, co jsem měl, ale já ll navrhnout více.Prebreakfast typu““ jídlo (6-7am) – Půl grapefruitSnídaně (830am) -1 šálek bílého obilovin (jo bílá je špatný … bla bla (to fungovalo)Dopolední přestávka čaj (1/2 porce ovoce-vyloučit banán a jablko-+ 1 proteinovou tyčinkuOběd-1/2 libanonský chléb s tuňákem a tabasco omáčka + 1 láhev srdečné vodyOdpolední čaj, hrst ořechůVečeře Velmi velké porce salátu, kuřecí maso, těstoviny a rýže (1 střední deska-1/2 salát-1/4 zdroj bílkovin / 1/4 sacharidůPřed spaním bych to intenzivní 1,2 hodiny jízda na kole a vypít 1 litr vody, těsně předtím, než bych spátO víkendu bych menší množství, ale rafinované, vysoce kalorické potraviny k podpoře různých živinTo je docela hodně pracoval, ale integrovat více sacharidů a ořechy, pokud se vám líbí https://cs.wikipedia.org/wiki/Nadv%C3%A1ha.

Co je kardio cvičení?
někdo mi řekl, že je třeba udělat více kardio cvičení a já nevím, co to je.

Nejlepší odpověď:

Odpověď od bublinky br jakýkoli typ cvičení, které vás dostane do pohybu. (Ale není to silový trénink, stejně jako zvedání závaží)kardiovaskulární cvičení funguje každá část vašeho těla (nebo alespoň většina z nich).tak jako je jogging, jízda na kole, chůze, jakýkoliv druh sportu, kolečkových bruslích, atd., atd.hodně štěstí!

Co je dobrá strava jít na??

Nejlepší odpověď:

odpověď Lucy in the Sky s diamanty br Řekl bych, že GI dietu, je to docela zdravé, a to i pro děti a mládež, zkuste googling to.

 

Adderall a hubnutí?
Slyšel jsem, že hodně lidí říká Adderall způsobí úbytek na váze. Moje otázka je, jak velkou váhu to normálně srazit člověka cs.wikipedia.org?Věřím, že jsem brzy bude předepsán adderrall a já se nedívá na to pouze pro hubnutí, ale nemohl jsem stát ztratit nějakou váhu a jsem zvědavý.

Nejlepší odpověď:

Odpověď od sightlines br Jsem na Adderall. To přece má mírný hlad snížení efektu, ale to odezní poté, co byl na to týden nebo dva. Adderall by měla být přijata pouze pro ADHD nebo narkolepsie. Pro hubnutí zkuste Weight Watchers, nebo se poraďte se svým lékařem o zřízení dobrou výživu a cvičební plán. Tajemství hubnutí je plánování a konzistence – vytvoření plánu můžete žít po zbytek svého života, a držet se ho. Když uděláte chybu, jděte zpátky do plánu a držet s ním. Porucha přichází pouze tehdy, když se pokusíte ty „zhubnout rychle“ podvody, které tvoří můžete získat všechny váhu zpět (a více) pokaždé, když jdete pryč z nich.Vezmi si to od někoho, kdo musel naučit tvrdě a skončil s radikální operaci, protože jsem se posral své tělo natolik, že se všechny ty diety. Teď nemůžu nic jíst normální a nikdy nebude po zbytek mého života https://cs.wikipedia.org/wiki/Hlad.Ukázat na healty životní plán a držet se ho na celý život. Budete mnohem šťastnější v dlouhodobém horizontu.

Jaký je nejlepší tekutá strava k dispozici bez lékařem? 
Nemohu si dovolit doktora, ale Atkinsova dieta není práce pro mě. Je webová stránka, která nabízí dobrou tekutou dietu?

Nejlepší odpověď:

Odpověď od Shannon br Tekuté diety nejsou vždy nejlepší, protože vaše tělo se nestráví to samé.Je to podobné jako pití V8 džus. To se nepočítá jako porce ovoce nebo zeleniny, protože vaše tělo nerozpozná živiny, jako by to řekl, jablko.Nejlepší způsob, jak zhubnout, je jíst jen s nízkým obsahem tuku, nízkokalorické potraviny.Potraviny, jako je celer a zelí ztratíte trochu větší váhu, protože vás plná s vláknem a také spálit více kalorií stravitelné než ve skutečnosti obsahují cs.wikipedia.org.Mléčné výrobky s vysokým obsahem tuku, takže s nízkým obsahem tuku sýr a odstředěné mléko jsou vždy možnost spolu s vodní bázi polévky.Věci jako, že by mělo pomoci zhubnout.

Jsou fitness testy potenciálních vojáků a důstojníků pro britskou armádu různé? 
Hledal jsem na internetu a na webových stránkách BA poskytuje informace jak pro důstojníka a vojáka fitness v různých okruzích. Jsou 50 situps v 2 minuty a 44 tiskových up během 2 minut představí ještě část z toho?Jen jsem přemýšlel, jestli fitness testy byly stejné nebo odlišné, na webových stránkách není ani zmínka situps nebo stiskněte up pod nadpisem vojáka, ale téměř každý vypadá, že má jinou odpověď na to, co máte dělat.

Nejlepší odpověď:

Odpověď od Mobile One br Rozdíl je tam, ale není to skvělý, jak by se mohlo zdát. Seržant je mnohem schopnější než nezkušený druhý poručík přímo z vysoké školy. Rozdíly v požadavku je spíše akademické než fyzické. Budete potřebovat vysokoškolské vzdělání pro přímé provizi.

Jak mohu zhubnout jen z mého žaludku a nikde jinde?
Jsem vysoký a hubený, ale příliš tlustý břicho na mé váze. Nechci zhubnout, a já vlastně snaží k přibírání na váze. Nicméně, moje břicho se také rozšiřuje, jak to dělám. Jak mohu zhubnout jen v mém žaludku a ne kde jinde? Snažil jsem se cvičení zaměřené na břicho, ale bylo mi řečeno, musím vypálit / tát off tuku nejprve pomocí kardio, aby se posílil svaly ukáže. Jak jsem se rozplyne liber jen z mého žaludku. Jak jsem se rozplyne liber jen z mého žaludku

Rate this post