Co se stane, když jste nikdy vykonávat jako teenager? 
Můj přítel vyvinula silnou averzi vůči výkonu, když tvrdí, že nikdy uplatněna. Proto jsem přišel s touto otázkou, kdyby se nikdy uplatněna, co by se stalo doslova?

Nejlepší odpověď:

odpověď králem Yahoo
1. jeho tělo je stále nemocný a když zestárne, má náskok na arteriální ucpání, tuků, špatná játra, rakovina, atd. 2. nemá učit, aby si cvičení tak jako dospělý to bude 10x těžší začít cvičit, tak zemře mladší, ale také trpí v jeho mládí a on bude vždy unavená a nikdy mít energii, jak se pobavit. Můžete také získat více nemocnější a přijít o zábavu, a vy byste raději sedět doma dívat na televizi, než tanec a párty, nebo mít sex.

Jak mohu inspirovat svou nejlepší kamarádku, jak zhubnout? 
Ona je nezdravá 210 liber na 5’3. Ona vždy výmluvy její samostatně říká jeho ve svých genech (všechny její rodinní příslušníci jsou obézní) Říkám, že byste mohli ještě zhubnout. Jak jsem si s ní promluvit o hubnutí, aniž by ji urazil?Prosím, neříkej, že jeho nikdo z mého podnikání, cuz jsem přesvědčen, že je.

Nejlepší odpověď:

Odpověď Amy b br Dobře, takže dovolte mi, abych vám řekl, co jsem se naučil. Dozvěděl jsem se, že když jsem použil Metamucil, že bych jíst méně, přidat zdravé vlákniny do mého jídelníčku, ostříhat cholesterolu, a nasávat některé z mých tuku v potravě. To by mohla být možnost pro svého přítele příliš.Fat-ness běží v mé rodině taky. Dívali jsme se na kus cukroví, a získat padesát liber https://cs.wikipedia.org/wiki/Index_t%C4%9Blesn%C3%A9_hmotnosti! Máme tendenci mít tyto obrovské chutě, které jsou právě tak těžké překonat, a tak Metamucil mi pomohl s mým extrémní chuť k jídlu a stále mě zdravý taky.Napsal jsem tři velké a podrobné články o tom, proč a jak Metamucil funguje v každé z těchto způsobů. Zde jsou odkazy na tyto články. Psal jsem to v naději, že to, co jsem se naučil nějak pomoci někoho jiného.Jo, mimochodem, jsem ztratil 40 liber zdravým způsobem po dobu 9 měsíců, nebo tak nějak, bez pilulky na hubnutí!

Co je to South Beach dieta a Atkinsova dieta ​​strong?
Co to sakra je banda diet .. Chci jít na jeden z nich, který z nich mám použít? Výsledků? Způsob, jak zhubnout, by bylo užitečné, taky!

Nejlepší odpověď:

odpověď Lee br Zkoušel jsem obě tyto diety a oni jsou oba dost těžké zůstat. Pokud bych měl vybrat jeden, že by South Beach, protože umožňuje více možností v tom, co jíte. Atkins je kontroverzní, protože tvrdí, že můžete jíst s vysokým obsahem proteinu / vysokým obsahem tuku / low carb stravy. Význam můžu jíst 2 libry slaniny, ale pouze jeden krajíc pšeničného chleba.Radím vám, je jíst, co chcete v moderování a cvičení. Ztratil jsem 35 liber za 6 měsíců pouhým přidáním několika dnech cvičení týdně. Za poslední 3 měsíce, můj plán byl spuštěn 2 míle, 3-4 dny v týdnu bylo. Moje stravovací návyky jsou o něco lepší, ale neměli měnit spoustu z doby, kdy jsem byl z formy. Ale samozřejmě, jak se dostat do lepší kondici, si všímat více, co se děje na vašem těle a budete tíhnout k zdravějšímu životnímu stylu.Poslední věc, kterou chcete udělat, je pád dieta, která slibuje, že ztratíte velké množství váhy v krátkém čase. Každý zdravotní expert a lékař tam vám řeknou, že hubnutí je změna životního stylu, a je to postupný proces. Já jsem studoval výživu a silový trénink na několik let (jako koníček) a ne dieta na trhu se mi nikdy nepomohl.Máte-li jakékoli další otázky, kontaktujte mě na xionglee23@yahoo.com

 

Co se stalo s fitness videa OnDemand? 
Pro každého, kdo má OnDemand a udělal volný vstup do fitness videa, co se s nimi stalo? Použil jsem k tomu je každý den, ale asi před 2 měsíci, že disappeared.The kategorie stále říká, že sportovní a fitness, takže budou zpátky? Díky!

Nejlepší odpověď:

Odpověď od JustDoIt br budete chtít kontaktovat Comcast se zeptat. můžete také zkusit Sport & Fitness / cvičení tv v mezidobí jako se zdá být jediným fitness vlevo.

Jak přesně výzvy hubnutí pracovat?
Vidím všechny z těchto hubnutí výzvy roztroušených po celém internetu, ale oni obvykle mají pouze počáteční a koncové datum s žádnými pravidly. Byste měli přijít s individuálním plánem a poté připojit k výzvě na jakkoliv dlouhou dobu to trvá? Co je to výzva!

Nejlepší odpověď:

Odpověď Daniel br Nikdy jsem udělal jeden z těch hubnutí výzvy, protože já osobně jako diety a cvičení v mém vlastním tempem . Nicméně, já bych si představit, že si můžete mapu název hubnutí výzvou (např. Jenny Craig), a vy byste měli být přesměrováni na webové stránky vysvětlit, co se děje ve výzvě. Každé hubnutí program / problém je jiný.

Jak mohu začít svůj dietní postup?
Jaký typ stravy postupu musím používat?

Nejlepší odpověď:.

Odpověď od ronfredmarion br Stačí spustit ho

Jaká je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak zhubnout? 
Jsem středoškolský sprinter, ale já jsem 6’1 „a 215 liber, a mám pocit, že musím ztratit více tuku, aby se maximalizoval svůj sprinterské schopnosti. Už vím o zdravé diety je klíčovým faktorem při hubnutí , ale jaké jsou další způsoby, jak mohu zhubnout, pokud možno co nejlepší a nejrychlejší způsob, protože mám jen jeden měsíc, dokud se skutečně konkurovat.

Nejlepší odpověď:

odpověď druhovým názvem br získat částečný úvazek, kde můžete dělat spoustu fyzické práce, jako je práce v zemědělství, práce na zahradě, nebo stavbě práce. to funguje u mě. v létě, jsem ztratit 30 liber za pár měsíců … Navrhuji práci v zemědělství jako čištění stánky … Mnoho zemědělců se dělá seno tuto roční dobu …

Mohu rozdělit těla tréninky během týdne, než procvičení celého těla na 6. den?
Tak se mi nelíbí jen cvičit dva-tři dny v týdnu, takže by to bylo přínosné provést dělené těleso tréninky od pondělí do čtvrtka, než dělat úplné tělesné cvičení v pátek cs.wikipedia.org? To je to, co jsem si myslel.Nohy a Abs-pondělíHrudník a Triceps-úterýBiceps a Back-středaRamena a Lats-čtvrtekOlympijské vleky a celého těla cvičení pátekMám nohy a hrudník na začátku týdne, takže mají dostatek času na zotavení před procvičení celého těla.Prosím, řekněte mi, co si myslíte, a dát nějaké návrhy.

Nejlepší odpověď:

Odpověď od AuntKatie br Vzhledem k tomu, dělat ramena a latu ve čtvrtek, že nemusí mít zotavil dost pro procvičení celého těla v pátek. Dalo by se uvažovat o tom jiný druh rozdělení tak, že dvakrát týdně pracoval každou svalovou skupinu.

Co pilulky na hubnutí mi pomůže zhubnout rychle a efektivně? 
Dobrý den,Snažím se vypadat poněkud štíhlejší školy, ale i když jsem diety jsem neztratil moc velkou váhu. Má někdo pokusil nějaké pilulky na hubnutí, které fungují rychle a efektivně?

Nejlepší odpověď:

Odpověď od hotsauce_ross7 br Ok, dejte mi dejte vědět u.. Pilulky na hubnutí nebo snadno udělat doma pracovní výstupy nefungují vůbec dobře. Pouze z toho důvodu, proč na t.v. lidé se snaží prodat tyto tzv. zázračné pilulky, které bude u zhubnout natrvalo w / out dělat nic, protože je „snadné“ inzeruje lepší než tvrdá práce exersice.Pokud u chcete zhubnout a štíhlé nahoru, u dát v úsilí. Musíte jíst správné, exersice a ur-li ve sportu, ujistěte se, že u odpočinku. Chcete-li jíst správné, dát pryč čipy a omočí, a začít jíst více ovoce a vegeis.Teď to neznamená, že jíst více potravin, u potřeba nahradit nezdravé jídlo w / zdravější jídla.Nyní, aby se ujistil, u zhubnout, u potřeba spálit více kalorií, než u spotřebují https://cs.wikipedia.org/wiki/Veganstv%C3%AD. Asi 2000 kalorií denně je dobré místo k jídlu kolem.Běh je pravděpodobně nejvíce populární způsob, jak exersice, ale to může nakonec nudit. tak zkuste a aby ur práci z legrace. Připojte se sporty, tenis, basketbal, fotbal, baseball, s ur freinds a prostě se bavit.

Jaké jsou některé dobře pracující drogerie hubnutí prášky? 
Prosím, neříkej mi, že hubnutí prášky nefungují. Nejsem hledáte něco, co bude dělat, abych ztratit 10 liber za týden. Začínám jíst zdravě excersise, ale rád bych se také přidat nějaké pilulky na hubnutí, do mixu, aby mi pomohl přijít o 4 nebo 5 liber týdně!Btw dívka, která opustila druhá komentář, jsem jasně uvedl, že nejsem se snaží ztratit 10 liber za týden. Možná, že příště by si to přečíst správně předtím, než dáte váš názor. Díky!

Nejlepší odpověď:

Odpověď od RGD Gdrg br žádný z nich pracuje věřte mi, jen pít vodu, to hodně, jíst zdravě, a to kardio. Jediný způsob, jak. Jediný způsob, jak

Rate this post